fbpx

Spraw sobie wyjątkowy prezent!

W Walentynki obdarowujemy tych, których kochamy. W zdecydowanej większości przypadków jest to nasza druga połówka. W eeny meeny wyznajemy jednak zasadę, że miłość jest darem, który możemy wręczyć samej sobie… A co będzie lepszym prezentem dla nowoczesnej kobiety, jeśli nie…kosmetyki?

Dla mamy i dziecka

To jednak nie wszystko. Seria eeny meeny mom&baby jest stworzona dla niezwykłego duetu, jakim jest mama i dziecko. A czy istnieje większa i piękniejsza miłość od tej, jaką darzymy nasze pociechy? Kupując zestaw kosmetyków sprawiasz prezent nie tylko sobie, ale też najważniejszej osobie w Twoim życiu – swojemu dziecku.

Dla tradycjonalistki

Mamy też coś dla kobiety wiernej tradycji, która chce ujrzeć miłość w oczach swego mężczyzny – miłość, która pozwoli jej poczuć się tą jedyną i wyjątkową… Jeśli więc ta opcja jest Ci najbliższa, szepnij swemu mężczyźnie, że u nas może nie tylko zamówić nowoczesne, skuteczne i naturalne kosmetyki dla kobiety swego życia. Może dać nam znać, że chciałby je pięknie opakować i…wypisać specjalną dedykację.

Jak to zrobić?

Wystarczy, że KLIKNIESZ TUTAJ zamówisz dowolny produkt lub cały zestaw i przy składaniu zamówienia napiszesz, abyśmy zapakowali kosmetyki walentynkowo i dołączyli do nich specjalną dedykację. Jej treść zależy oczywiście od autora. Reszta należy do nas! Zapakujemy prezent, a paragon prześlemy osobie zamawiającej. W końcu prezent to prezent, prawda? 🙂

0

Zacznij wpisywać i naciśnij enter by rozpocząć wyszukiwanie